Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak bazárek funguje

Milí rodiče!!!

Mateřské centrum Benátky pořádá bazárky dětského a těhotenského zboží čtvrtletně (některá sobota nebo neděle - zpravidla v listopadu, únor-březen, květen a září). NEJBLIŽŠÍ TERMÍN JE 25. LISTOPADU 2012 (podrobnosti na titulní stránce) - prodej od 16 do 19.00, příjem od 15.30.

Objemnější věci nebo sady oblečení lze prodávat přes webové stránky Mateřského centra nebo umístit inzerát přímo v centru. Své nabídky můžete posílat na e-mail: mcbenatky@seznam.cz.

Uveďte podrobný popis prodávané věci, příp. přiložte fotografii, a nezapomeňte na kontakt na Vás (e-mail, příp. mobil). Máte-li o nabízenou věc zájem, kontaktujte přímo inzerenta. Neaktuální nabídky budou mazány - pokud byste na některou takovou přesto na našem webu narazili, upozorněte nás prosím v komentáři nebo na e-mail.

Inzerce můžete také využít pro Vaše poptávky - pokud sháníte něco konkrétního, napište nám stručný popis s kontaktem na Vás.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

WWW.KACATKO.COM

(KAČÁTKO, 2. 9. 2010 22:29)

Potisk na textil jen za 1 Kč!
SUPER, ORIGINÁLNÍ TRIČKA S POTISKEM
Nabízí dětský, kojenecký, dámský, těhotenský a pánský textil ZA DOBROU CENU.
Dle vlastního výleru si můžete zvolit potisk a jeho barvu.
www.kacatko.com

bazárek: chodítko

(j.mala@a-contact.cz, 30. 5. 2009 21:24)

Chtěla bych Vaším prostřednictvím prodat aktivní chodítko Chicco Activity po 1 dítěti, je možné ho přinést na úterní nebo páteční program? Za odpověď děkuje Jarka Malá