Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mateřské centrum Benátky

Jsme přátelským místem pro neformální setkávání rodin s malými dětmi.

 

 

Maminky i tatínci zde nacházejí příležitosti k aktivnímu trávení volného času s nejmenšími dětmi, navazují nová přátelství, získávají zkušenosti, nápady a podněty pro svoji rodinu.
Pro děti je mateřské centrum ideálním místem pro přípravu na mateřskou školu. Dítě si zde zvyká na přítomnost dalších dětí, učí se komunikovat s vrstevníky i dalším dovednostem.

 

 

 

 

Najdete nás na adrese:

 

nám. 17. listopadu 493

"U internátu“

Benátky nad Jizerou

IČO 22673156

č.ú.: 218684038/0300

 

 

 

 

Možnost zapojení pro aktivní rodiče (organizace programu a akcí, realizace vlastních nápadů, zapojení se do chodu spolku).

 

Více informací:

777 935 808

 

e-mail: mcbenatky@seznam.cz

 

 

Mateřské centrum provozuje spolek

Mateřské centrum Benátky, z.s., který zastupuje tříčlenná rada, z nichž předsedkyně a místopředsedkyně jednají samostatně. Složení Rady je:

 

  • Marcela Štencová (předsedkyně)
  • Pavla Veselá (místopředsedkyně)
  • Zuzana Sakařová

 

Chcete-li se do činnosti spolku zapojit, kontaktujte nás e-mailem nebo na telefonicky nebo osobně přes naše aktivní členky.


 


Zvětšit mapu

 

Náhledy fotografií ze složky Založení sdružení

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nabídka na spolupráci

(Karel Fric, 13. 6. 2016 15:20)

Vážené Mateřské centrum Benátky,
dovolil jsem si Vás oslovit touto netradiční formou s prosbou o pomoc při hledání kolegyně, která by si chtěla vydělat prodejem našich výrobků, které podporují přírodní léčbu.

www.vajava.cz

Máme ojedinělé výrobky, které šijí maminky po mateřských dovolených, a tím můžeme mít naše výrobky, tak levné, jak je máme :)

Bohužel dostat se do jakýchkoliv prodejních míst, ať jsou to lékárny nebo zdravotnické prodejny je velmi těžké, a vždy uberou část prodejní ceny, kterou bychom raději dali šičkám nebo maminkám.

Mohli bychom Vás požádat o zprostředkování požadavku na maminku, kolegyni nebo někoho dalšího z Vašeho okolí, kdo by chtěl nabízet naše výrobky, ať už přímým prodejem nebo formou facebookové komunikace mezi maminkami, známých a kamarádek?

Raději část peněz za prodej dáme maminkám než obchodům. Tato forma oslovení se nám nejvíce osvědčila, protože dost často najdeme maminku, která si prodejem našich výrobků vydělá, třeba na nějaké kroužky pro své dítě.

Za ochotu a vstřícnost bychom se samozřejmě rádi odměnili i Vám, nebo pokud Vás napadne nějaká forma spolupráce, tak bychom uvítali jakoukoliv pomoc.

S přáním hezkého dne a úctou k Vám, Vajáva.


Ing. Karel Fric
Jednatel Vajáva s.r.o.
Tel.: 734 437 847
Souběžná 192
431 51 Klášterec nad Ohří
IČO: 03576001
DIČ: CZ03576001
fric@vajava.cz
www.vajava.cz
https://www.facebook.com/vajava.cz